Yhteystiedot

Seuran yhteystiedot löytyvät joukkuetietojen alta

P/T2014-2015 (Nappulat)

Vastuuvalmentaja
Sami Karjalainen, 044 559 6312, zamikarjalainen (at) gmail. com
Joukkueenjohtajat
Sanna Karjalainen, 045 315 7711, sannamaria.karjalainen (at ) gmail. com
Päivi Rissanen, 040 843 2482, paivi.heikkila (at) elisanet. fi

T2012-2013

Vastuuvalmentaja
Pekka Juvonen, 0400 470 483, pekka.pju (at) gmail. com
Joukkueenjohtajat
Sanna Karjalainen, 045 315 7711, sannamaria.karjalainen (at ) gmail. com
Päivi Rissanen, 040 843 2482, paivi.heikkila (at) elisanet. fi

P2012-2013

Vastuuvalmentaja
Lauri Ikävalko, 044 562 8549, lauri.ikavalko (at) kisakallio. fi
Joukkueenjohtajat
Elina Laine, 050 3250356, elina.laine86 (at) gmail. com
Tuuna Toivokoski, 040 740 4358, sihteeri (at) saukkolanpallo. fi

T2009-2011

Vastuuvalmentaja
Lasse Morander, 040 737 6233, lasse.morander (at) rplmorander. fi
Joukkueenjohtajat
Sanna Karjalainen, 045 315 7711, sannamaria.karjalainen (at ) gmail. com
Päivi Rissanen, 040 843 2482, paivi.heikkila (at) elisanet. fi

P2011

Vastuuvalmentaja
Hannu Rissanen, 040 592 6724, hannu.rissanen (at) elisanet. fi
Joukkueenjohtajat
Nina Aulavuori, 050 5496654, nina.aulavuori (at) gmail. com
Päivi Rissanen, 040 843 2482, paivi.heikkila (at) elisanet. fi

P2008-2010

Vastuuvalmentaja
Mikko Malmgren, 040 757 0576
Joukkueenjohtaja
Satu Suorsa, 0400 217 127, satu.suorsa (at) outlook. com
Joukkuetta tukemassa
Autohuolto Ketonen, Muijalan Maanrakennus Oy

P2005-2007 (Insta: @fcsaupa_c_juniorit)

Vastuuvalmentajat
Heikki Maittila ja Ilpo Sundell
Joukkueenjohtaja
Jani ”Linde” Linnamaa, 040 538 8495, jani.linnamaa (at) gmail. com
Joukkuetta tukemassa
Hiidenveden Grilli, Maanrakennus Selenius Oy

FC SauPa Women

Yhteyshenkilö
Noora Anttila, 0440 182 810, nortti.a (at) gmail.com

FC SauPa Äijät

Yhteyshenkilöt
Timo Juselius, 050 380 4432, timo.juselius (at) gmail. com
Riku Kojola, 040 831 4472, riku3kojola (at) gmail. com
Jarkko Nissinen, 044 574 7933, jarkkonissinen (at) hotmail. com


SEURAN HALLITUS 2021

Sanna Lindholm puheenjohtaja (at) saukkolanpallo.fi
Jarkko Alander, varapuheenjohtaja
Tuuna Toivokoski sihteeri (at) saukkolanpallo.fi
Eero Savolainen varustevastaava (at) saukkolanpallo.fi
Henri Huuhka
Annukka Miettinen
Satu Suorsa
Salla Sällinen
Tomi Friman
Minna Huuhka-Tarkiainen

SEURAN MUUT VASTUUALUEET JA TOIMIHENKILÖT 2021

Seurakoordinaattori, LLK-yhteyshenkilö, Turnauslupavastaava (SPL & LLK), Vuorovastaava, Sarjavastaava: Jani Linnamaa
Sponsori/varainkeruu/avustusvastaava, Tiedottaja: Annukka Miettinen
Palloliiton yhteyshenkilö, Pelipaikka -vastaava: Jarkko Alander
Hope -yhteyshenkilö: Helena Takari
Koulutusvastaava: Mikko Malmgren
Pelinumero -vastaava: Terhi Koskela
Tapahtumavastaava: Tuuna Toivokoski, Satu Suorsa
Varustevastaava: Eero Savolainen
SSO-yhteyshenkilö: Sanna Lindholm