Yhteystiedot

Seuran yhteystiedot löytyvät joukkuetietojen alta

P/T2014-2015 (Nappulat)
Joukkueenjohtajat
Sanna Karjalainen, 045 315 7711, sannamaria.karjalainen (at ) gmail. com
Päivi Rissanen, 040 843 2482, paivi.heikkila (at) elisanet. fi
Vastuuvalmentaja
Sami Karjalainen, 044 559 6312, zamikarjalainen (at) gmail. com


T2012-2013
Joukkueenjohtaja
Lauri Ojanen, 040 830 5851, lauriojanen10 @ gmail com
Valmentajat
Pekka Juvonen, 0400 470 483, pekka.pju (at) gmail com
Timo Partanen, 040 3541 561, timo.partanen (at) gmail com


P2012-2013
Joukkueenjohtajat
Elina Laine, 050 3250356, elina.laine86 (at) gmail. com
Tuuna Toivokoski, 040 740 4358, sihteeri (at) saukkolanpallo. fi
Vastuuvalmentaja
Lauri Ikävalko, 044 562 8549, lauri.ikavalko (at) kisakallio. fi
Joukkuetta tukemassa:
Helsingin LVI-huolto Oy


T2009-2011
Joukkueenjohtaja
Sanna Karjalainen, 045 315 7711, sannamaria.karjalainen (at ) gmail. com
Vastuuvalmentaja
Lasse Morander, 040 737 6233, lasse.morander (at) rplmorander. fi


P2011
Joukkueenjohtajat
Nina Aulavuori, 050 5496654, nina.aulavuori (at) gmail. com
Päivi Rissanen, 040 843 2482, paivi.heikkila (at) elisanet. fi
Vastuuvalmentaja
Hannu Rissanen, 040 592 6724, hannu.rissanen (at) elisanet. fi
Joukkuetta tukemassa:
Karkkilan Huolto Oy


P2008-2010
Joukkueenjohtajat: Satu Tiainen, 0400 217 127, satu.tiainen86 (at) outlook. com, Milla Revonkoski
Valmentajat: Juha Revonkoski (0445479084), Seppo Matilainen, Eero Savolainen
Joukkuetta tukemassa: Muijalan Maanrakennus Oy


FC SauPa Women
Yhteyshenkilö Noora Anttila, 0440 182 810, nortti.a (at) gmail.com

FC SauPa Äijät
Yhteyshenkilöt
Timo Juselius, 050 380 4432, timo.juselius (at) gmail. com
Riku Kojola, 040 831 4472, riku3kojola (at) gmail. com
Jarkko Nissinen, 044 574 7933, jarkkonissinen (at) hotmail. com


SEURAN HALLITUS 2021

Salla Sällinen puheenjohtaja (at) saukkolanpallo.fi
Jarkko Alander, varapuheenjohtaja
Eero Savolainen varustevastaava (at) saukkolanpallo.fi
Henri Huuhka
Annukka Miettinen
Satu Tiainen
Sanna Lindholm
Tomi Friman
Minna Huuhka-Tarkiainen

SEURAN MUUT VASTUUALUEET JA TOIMIHENKILÖT 2021

LLK-yhteyshenkilö, turnaus- (SPL & LLK), vuoro- ja sarjavastaava: Jani Linnamaa
Sponsori/varainkeruu/avustusvastaava, Tiedottaja: Annukka Miettinen
Palloliiton yhteyshenkilö, Pelipaikka -vastaava: Jarkko Alander
Hope -yhteyshenkilö: Helena Takari
Koulutusvastaava: Mikko Malmgren
Pelinumero -vastaava: Terhi Koskela
Tapahtumavastaava: Satu Tiainen
Varustevastaava: Eero Savolainen
SSO-yhteyshenkilö: Sanna Lindholm